Pasaj Esnafından Başkan Beyazgül’e Tam Destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnaflarla bir araya geldi. Başkan Beyazgül esnaf ziyareti kapsamında vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken kentte

Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları aktardı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kentin kalbi konumunda yer alan pasaj esnaflarıyla bir araya geldi. Her gün binlerce vatandaşın alış veriş yaptığı Pasaj esnafını ziyaret eden Başkan Beyazgül, talep ve önerileri dinledi.

Esnafla sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte sürdürülen çalışmaları aktardı. Vatandaşların öncelikli sorunlarını çözme konusunda büyük gayretler sarf ettiklerini anlatan Başkan Beyazgül’e esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin kentte yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını anlatan esnaflar her zaman Başkan Beyazgül’ün yanında yer alacaklarını ifade ettiler. Seçimlerde Başkan Beyazgül’ü yeniden Başkan olarak görmek istediklerini kaydeden esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnafları ziyaret eden Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilendi. Vatandaşların taleplerini yerinde dinleyen Başkan Beyazgül, esnaflara teşekkür etti.

Eklenme Tarihi: 30.09.2023 18:18

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı