Başkan Beyazgül Vatandaşların Dualarını Almaya Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği çat kapı ev ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Her mahalleyi karış karış gezen Başkan Beyazgül, vatandaşların hanelerine

misafir olarak ihtiyaçlarını karşılıyor.

Göreve geldiği günden itibaren esnaf ve halk ziyaretlerine büyük önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül hafta sonunu yine hane ziyaretlerine ayırdı. Eyyübiye ilçesindeki farklı mahallelerde ev ziyaretleri yapan Başkan Beyazgül vatandaşları evlerinde ziyaret ederek talepleri birinci ağızdan dinliyor.

Programlı ziyaretlerin yanı sıra çat kapı ev ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Beyazgül 'ü karşılarında gören ev sakinlerinin mutluluğu ise yüzlerine yansıyor. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül, evdeki yaşlılarla sohbet ediyor, çocuklarla yakından ilgileniyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü tarafından belirlenen maddi durumu elverişsiz olan vatandaşların hanelerine giden Başkan Beyazgül vatandaşların halı, battaniye, çekyat; buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak takımı gibi ihtiyaçlarını anında karşılıyor.

Evlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü gören aileler ve çocuklar da Başkan Beyazgül’e yoğun ilgi gösteriyor. Çocukları çeşitli hediyelerle sevindiren Başkan Beyazgül vatandaşların da dualarını alıyor.

Eklenme Tarihi: 08.10.2023 18:23

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı