Büyükşehir’den Akçakale Ve Viranşehir’de Asfalt Serimi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent geneli ve ilçelerde kış öncesi sıcak asfalt çalışmasını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler, Akçakale ile Viranşehir İlçesinde birçok noktada aynı anda başlattığı asfalt çalışmalarına

devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kış öncesi kent genelinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kentte, Ana arterler, Bulvarlar ve yeni Kavşaklar ile yol ağını genişleterek vatandaşlara konforlu ulaşım hizmeti sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, deforme olan yollarda da bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri Akçakale ilçesinde Hürriyet Mahallesi Cengiz Sokak,  Kazım Karabekir Caddesi, Yeni Mahalle ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde ile Viranşehir Atatürk Mahallesi Vatan Caddesinde asfalt serimi gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarları yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kış öncesi kent genelinde hummalı bir çalışma başlatarak sıcak asfalt, sathi asfalt, stabilize yol ve parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Eklenme Tarihi: 10.10.2023 15:54

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı