Büyükşehir İle İlçeler Konforlu Ve Uzun Ömürlü Yollara Kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçede sürdürdüğü yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Harran ilçe kırsalında çelik hasırlı uzun ömürlü beton yol uygulaması yapan ekipler vatandaşların konforlu

ulaşımı için çalışıyor.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri bir taraftan 13 ilçede sathi kaplama asfalt çalışmaları program dâhilinde sürdürülürken bir taraftan da belirlenen grup yollarında çelik hasırlı uzun ömürlü beton yolları Şanlıurfa halkının hizmetine sunuyor.

Harran ilçesi kırsalında önemli bir geçiş güzergâhı olan Tatlıca - Yukarı Ay - Türkoğlu - Kaymaklı - Yenice - Demirli - Aydıncık - Damlasu - Saide güzergâhında beton yol çalışmalarını sürdüren ekipler çelik hasırlı, uzun ömürlü ve dayanıklı olan beton yol uygulamasını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, güzergâhlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturulurken vatandaşlara da standardı yüksek, rahat ulaşımın kapıları açılıyor.

Mahalle sakinleri yazın tozdan dolayı etkilendikleri yollarının artık konforlu bir hale geldiğini belirterek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkürlerini ilettiler.

Eklenme Tarihi: 10.11.2023 16:27

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı