Başkan Beyazgül, Yakubiye Mahallesi’nde Esnafları Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Yakubiye Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül kentte yapılan ve yapılacak olan

çalışmaları anlattı. Çevre illerden kente gelen ziyaretçiler Şanlıurfa’nın Başkan Beyazgül ile değiştiğini ve güzelleştiğini ifade ettiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yakubiye Mahallesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Beyazgül esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunurken vatandaşların da taleplerini dinledi.

Her fırsatta kentin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Yakubiye Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Beyazgül Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

“ŞEHİR DEĞİŞMİŞ VE ÇOK GÜZELLEŞMİŞ”

Gaziantep’ten çocuklarıyla birlikte Şanlıurfa’ya gelen bir ziyaretçi ile karşılaşan Başkan Beyazgül çocukları oyuncaklarla sevindirdi. Şanlıurfa’ya sürekli geldiğini ve kentin çok değiştiğini ve güzelleştiğini ifade eden yerli kadın turist Şanlıurfa’nın Güneydoğu’nun incisi haline geldiğini belirtti. Başkan Beyazgül’e şehre yaptıkları hizmetler için teşekkür etti.

Eklenme Tarihi: 13.11.2023 19:35

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı