Bozdağ, ‘’Şehrimizin Emin Ellerde Olması Boynumuzun Borcu’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, ilçe belediye Başkanlarıyla birlikte Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatıyla bir araya geldi. Bozdağ,

Şanlıurfa’nın emin ellerde olmasının boyunlarının borcu olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çeşitli temaslar kapsamında kente gelen TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ile birlikte Cumhur İttifakı MHP Şanlıurfa İl teşkilatını ziyaret etti.

MHP Şanlıurfa İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarete Başkan Beyazgül’ün yanı sıra TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, İlçe Belediye Başkanları ve parti yöneticileriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Seçimlerde Cumhur ittifakının önemine değinen TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili

Bekir Bozdağ, ‘’Cumhur İttifakı Türkiye'de örnek bir birlikteliği ortaya koymuştur. Ahlakı esas alan hakkaniyeti esas alan birbirine dayanan birbirini takviye eden birbirini güçlendiren bir ittifak örneğidir. Birbirinin ayağını altını kaydıran değil birbirinin arkasından hesap çeviren değil, birbiriyle tam tek vücut şeklinde yol alan örnek bir ittifakı ortaya koymuştur. Hem AK Parti genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hem de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ortaya koydukları yürekli irade ve bu irade doğrultusunda teşkilatlarımızın ortaya koyduğu irade bu yolu her türlü zorluk karşısında kolaylaştırmayı başarmıştır. Hem 2018 seçimlerinde hem 2019 seçimlerinde hem de 2023 seçimlerinde bu ittifak Türkiye’nin geleceğine dair çok önemli sonuçlara imza atmıştır, başarılara imza atmıştır. İki Cumhurbaşkanlığı seçimi Cumhur ittifakının başarısıdır. İki Parlamento çoğunluğu seçimi bu ittifakın başarısıdır. Yerel yönetimler de Türkiye’nin 3’te 2’sinin şehrül eminliğini elde etme başarısı bu ittifakındır. İnşallah 31 Mart’ta da Cumhur ittifakı Türkiye’nin her yerinde birlik içerisinde, dayanışma içerisinde liderlerinin ortaya koyduğu perspektif doğrultusunda çekmeden, sapmadan aynı istikamette yoluna devam edecektir. Şanlıurfa’mızda da MHP Milletvekilimiz İbrahim Özyavuz, MHP İl Başkanı, AK Parti İl Başkanı İlçe Belediye Başkanlarımız, Belediye Başkan Adaylarımız, meclis üyesi adaylarımızla beraber kadın kolları gençlik kolları tek vücut gibi adeta tek bir teşkilat gibi çalışacağımıza yürekten inanıyorum. Samimiyeti bu ocakta görüyorum AK Parti ocağında da görüyorum iki il başkanımızın duruşunda da görüyorum. Şanlıurfa'nın geleceğine istikbaline istikametine önüne kurulan her türlü oyunu bir kez daha bozacak ve Şanlıurfa yeniden Erdoğan yeniden Bahçeli yeniden Cumhur diyerek Cumhur'un yolundan güçlü bir şekilde yürüyeceğine inanıyorum. Şehrimizin emin ellerde olmasını temin etmek bizim boynumuzun borcudur. Şanlıurfalı hemşehrilerimize önümüzdeki 5 yıl içerisinde neleri ne zaman nasıl yapacağımızı ve nasıl takip edeceğimizi en üst düzeyde ifade edeceğiz’’ diye konuştu.

MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ise MHP ile AK Parti teşkilatıyla birlikte hareket ettiklerini ve seçim çalışmalarını sürdürerek Cumhur İttifakı adaylarının Şanlıurfa’dan en yüksek oyu alacaklarını söyledi.

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı