Komisyonlarımız

Şanlıurfa Tarihi Kültürel Araştırma ve Kent Estetiği Komisyonu Plan ve Bütçe Komisyonu Gıda Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Araştırma, İnceleme ve Yabancılar Komisyonu
 Ahmet Kenan Kayral  Teyyar Yetim  Ali Samar  Ahmet Kaytan
 Hasan Karataş  İbrahim Uçar  Hayati Dedeoğlu  Mehmet Erdoğan
 Abdülvahap Kurur  Faruk Bayuk  Eyyüp Şengül  Osman Uludağ
 İbrahim Halil Akcan  Serdar Şeyhanlıoğlu  Ubeyit Kurt  Celal Şeker
 Kadir Gündoğan  İzzet Özağaçhanlı  K. Nazım Kankılıç  Haşim İnan
İsa Yılmaz  İrfan Şehmusoğlu  Ali Keskin  İmam Fidanoğlu
 Ahmet Boğa  Hadi Çiçek  Vedat Karaoğlu  İzzet Özağaçhanlı
 Halil Sarıkaya  Bahri Yıldırım  Rukiye Baran Uzun  Mahmut Bektaş
 Fethi Yavuzel  Leyla Yavuzer  Cebrail Temel  Sema Aişeoğlu

 

Kültür ve Eğitim Komisyonu Ulaşım Komisyonu Kırsal, Kalkınma ve Su Kanal Hizmetleri Komisyonu Baraj, Gölet ve Sulama Kanalları Değerlendirme Komisyonu
 İbrahim Uçar  Cumali Karavar  Serdar İzol  Celal Akıl
 Tayyar Yetim  Serdar İzol  Cumali Karavar  Mehmet Salih Saraç
 Faruk Bayuk  Mehmet Başak  Mehmet Başak  Sinan Yavuz
 Serdar Şeyhanlıoğlu  Kadir Karadağ  Kadir Karadağ  Şerif Bozkurt
 İzzet Özağaçhanlı  İsa Üçağaç  İsa Üçağaç  Ahmet Haşim İnan
 İrfan Şehmusoğlu  Hüseyin Kayam  Hüseyin Kayam  Mahmut Gündoğdu
 Hadi Çiçek  İsmail Aygün  İsmail Aygün  Abdurrahman İzol
 Bahri Yıldırım  Sıtkı Dursun  Sıtkı Dursun  Fethi Yavuzel
 Leyla Yavuzer  Adil Torgut  Adil Torgut  Mahmut Özdemir

 

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Sosyal Hizmetler Engelli ve Halkla İlişkiler Komisyonu Turizm ve Tanıtım Komisyonu
 Lokman Karahan  Hayati Dedeoğlu  Hasan Karataş
 Mehmt Açar  Eyyüp Şengül  Ahmet Kenan Kayral
 Mehmet Kete  Ali Samar  Abdulvahap Kurur
 Faruk Mehmet Akçal  Ubeyit Kurt  İbrahim Halil Akcan
 Sait Kaya  K. Nazım Kankılıç  Kadir Gündoğan
 Cihan Canbeyli  Ali Keskin  İsa Yılmaz
 M. Emin Aslan  Vedat Karaoğlu  Ahmet Boğa
 Halil Sarıkaya  Ruken Baran Uzun  Halil Sarıkaya
 Cahide Udum  Cebrail Temel  Cahide Udum

 

Kadın Erkek Eşitliği ve Aile Komisyonu Çevre ve Sağlık Komisyonu
 Demet Saatçi Güven  Celal Şeker
 Hüseyin Çetiner  Demet Saatçi Güven
 Cenap Torgut  Mahmut Arslan
 Mehmet Yumuşak  Hasan İzol
 Adil Yıldırım  Osman Uludağ
 Mahmut Kemal Gökçek  İmam Fİdanoğlu
 Fırat Sultan  Fırat Sultan
 Ayşe Işık  Ayşe Işık
 Nahide Kılıç  Nahide Kılıç

 

Gençlik ve Spor Komisyonu Göç ve Mülteci Komisyonu
 İmam Fidanoğlu  Ahmet Haşim İnan
 Ahmet Kaytan  Celal Akıl
 Mehmet Erdoğan  Mehmet Salih Saraç
 Mahmut Arslan  Sinan Yavuz
 Hasan İzol  Şerif Bozkurt
 Demet Saatçi Güven  Mahmut Gündoğdu
 Kadir Gündoğan  Abdurrahman İzol
 Mahmut Bektaş  Fethi Yavuzel
 Sema Aişeoğlu  Mahmut Özdemir

Eklenme Tarihi: 17.04.2019 15:34

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı