Başkan Beyazgül, ‘’Sondaj Makina Sayısını Arttırıyoruz’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Sufra Mahallesinde düzenlenen ev toplantısına katıldı. Başkan Beyazgül, kırsal alanlarda su sorununu ortadan kaldırmak için sondaj makine sayısını artıracaklarını söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Halil Özşavlı ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ceylanpınar ilçesine bağlı Sufra Mahallesinde Hasan Kayıkkıran’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Ev toplantısına katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kent genelinde sürdürülen çalışmaları anlattı. Vatandaşlardan gelen talepleri de dinleyen Başkan Beyazgül, vatandaşlara en güzel hizmeti sunmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Kırsal alanlarda su sorununu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik yeni sondaj makinaları alacaklarını anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Bizim görevimiz zaten bu işleri yapmaktır. Gece gündüz bu işler için çalışıyoruz. Şanlıurfa genelinde yüzde 95 oranında yol sorununu bitirdik. Su konusunda çalışmalarımızı ciddi bir şekilde yapıyoruz. Biz gelmeden önce tek bir onarım bakım merkezi vardı, 13 ilçeye bakıyordu. Biz geldikten sonra her ilçeye bir bakım onarım merkezi kurduk. Sondaj makine sayısını artırıyoruz. Kayalık yerlerde de havalı sondaj makinası var ve çok kısa sürede sondaj yapması için bu makinaları alıyoruz. İnşallah bu sondaj makinalarla çok kısa sürede kuyularımızı kazmış olacağız. Asfalt ve stabilize malzemelerimizi kendimiz üretiyoruz. Kendi makine ve personellerimizle hizmet veriyoruz. Asfaltta da ihaleyi bitirdik. Tüm kendi ekiplerimizle çalışmalarımızı yapıyoruz. Gerek Cumhurbaşkanımız olsun, gerek milletvekillerimiz olsun gerekse belediye başkanlarımız olsun sizler için çalışıyoruz.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, ise ‘’Biz sizler için varız ve bunu kesinlikle böyle biliniz elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, geldiği günden beri bizim bölgeyi seven, bizim insanımızı seven büyükşehir belediye başkanlığını göstermiştir. Hepiniz adına kendisine teşekkür ediyorum. Zeynel Abidin Beyazgül başkanımız arif bir insandır ve arif bir insana tarif gerekmez’’ dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’da ‘’Bizim görevimiz sizlere hizmet etmektir. Milletvekilleri olarak 2 aydır sahadayız. Her gün ev ziyaretleri yapıyoruz. Belediyeler, ilçe belediyeler ve Bakanlık düzeyinde sizler için ne gerekiyorsa yapmaya devam ediyoruz’’ diye konuştu.

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı