Başkan Beyazgül: Viranşehir'e Hizmet için Hep Birlikte Çalışacağız

Şanlıurfa kent merkezi ve tüm ilçelerde büyük bir gelişim ve dönüşüm atağını başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Viranşehir İlçesinde koordinasyon ziyareti gerçekleştirdi.

İlk olarak AK Parti ilçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Beyazgül teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. İlçe hakkında yapılacak olan çalışmaları değerlendiren Başkan Beyazgül, emeklerinden dolayı İlçe Başkanı Ali Tekin ve teşkilat üyelerine teşekkür etti.

BAŞKAN BEYAZGÜL: BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ, BERABER YÜRÜYECEĞİZ

Burada bir açıklamada bulunan Başkan Beyazgül, “Birlikte çalışacağız, beraber yürüyeceğiz. Allah'a çok şükür bir eksikliğimiz yok ve dünya lideri olan bir liderimiz var. Buradaki arkadaşlarımız ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Bunu İlçe Belediyesi, bunu Büyükşehir Belediyesi yaptı değil biz birlikte karar vererek yapıyoruz. Ardından iyi bir planlama ile bundan sonra neresi önemli nerede çalışma yapalım konusunu birlikte istişare ederek yapacağız. Bizleri en çok mutlu edecek olan şey 4.5 yıl sonra bizleri gördüğünde vatandaşlarımızın tebessümü olacaktır ve buna adayız biz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise, “Viranşehir ilçemizin bizim için ayrı bir önemi ve değeri var. Uzun bir süreden sonra AK Belediyede AK Başkanımız ile birlikte hizmetlere kavuşacağına inanıyoruz. Seçim sürecinden bu yana emek veren siz kıymetli Teşkilat üyelerimizin, Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Viranşehir ilçe Başkanı Ali Tekin ise “Ziyaretlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Önemli bir seçim sürecini geçirdik, bu seçim sürecinde destek veren tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Başkanımızın gece yarılarına kadar Kırsal mahallerde geziyorduk” şeklinde konuştu.

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN VİRANŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET

Viranşehir İlçe ziyaretleri kapsamında Viranşehir Belediyesini ziyaret eden Başkan Beyazgül, Başkan Salih Ekinci ile birlikte ilçede yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi.

Gerçekleştirilen koordinasyon toplantısının ardından bir açıklama yapan Başkan Beyazgül, “Başkanımız Salih Ekinci’ye hayırlı uğurlu olsun ve Viranşehir halkına da teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız yetkiyi başkanımıza verdi şimdi de duamız ve temennimiz sizlerin gönüllerindeki gibi bir Belediye Başkanı olması. Bizim ayrımız, gayrımız yok birlikte koordinasyon içerisinde gayret gösterip birlikte karar veriyoruz. Belediye Başkanları arkadaşlarımız ile koordinasyona çok önem veriyoruz. Şükürler olsun ki AK Parti İl Başkanımız genç ve dinamik bizlere her konuda destek veriyor huzurlarınızda kendilerine teşekkür ediyorum. Viranşehir’in sorunlarının olduğunu biliyor ve bunları gidermek için çalışacağız.  Viranşehir bir ilçe ama il büyüklüğünde bir yer ve Viranşehir’in top yekün  ayağa kalması lazım, Turizm’de, sanayii de gelişmesi lazım. Bunu hep birlikte beraber bir şekilde becereceğiz. AK Parti harekatı her zamankinden daha güçlü bir şekilde yürüyor. İşte mahalii seçimleri görüyorsunuz ve yüzde 50’nin üstünde bir oy olarak Türkiye’nin çoğunun oyunu aldı. Bu neticede büyük bir hizmetin habercisi olacak” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Beyazgül’e teşekkür eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Belediye Başkanımızın bizleri ziyareti ayrı bir öneme sahip Viranşehir’imizin istediği ve özlediği tablo buydu. Daha güçlü bir iktidar ile daha güçlü bir yerel kalkınma başlatacaktır. Geçmiş günlerde başkanımız ile görüşmemizde ilerleyen günlerde Viranşehir’imize gelerek ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışımlarımızı değerlendirmemiz gerektiğini vurguladı” dedi.

Son olarak ilçe ziyaretleri kapsamında Viranşehir Kaymakamlığını da ziyaret eden Başkan Beyazgül, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci ile birlikte ilçedeki çalışmaları değerlendirdi.

 

    

Eklenme Tarihi: 13.11.2019 14:43

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2020 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı