Komşu Köyün Delisi
![](http://sanliurfa.bel.tr/test?file=photos/1/59fc10595ac10.jpg)
Şair Nabi Konferans Salonu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu perdelerini açıyor. Üstün Dökmen'in yazdığı Hasan Ocakoğlu'nun yönettiği 'Komşu Köyün Delisi' oyunu ile sezon açılışını yapacak olan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 4 Kasım Cumartesi günü saat 19:30'da Prömiyer oyunla Şair Nabi Konferans Salonu'nda seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Her cumartesi ücretsiz olarak sahne alacak oyunumuza tüm halkımız davetlidir.
Yer | : | Şair Nabi Konferans Salonu |
Tarih | : | 04.11.2017 Cumartesi |
Saat | : | 19.30 |
Eklenme Tarihi: 02.11.2017 14:54